World of Warcraft Classic: Kompletny przewodnik po Questline Tirion Fordring “W snach”

World of Warcraft Classic: Kompletny przewodnik po Questline Tirion Fordring “W snach”

Questline “In Dreams” jest punktem kulminacyjnym WoW classic jest jednym z jego bardziej pamiętnych. Oto jak możesz ją najlepiej ukończyć.

W World of Warcraft Classic znajdują się setki niesamowitych questów. Jednym z najbardziej pamiętnych jest quest “Fordring”. Zaczyna się jak typowy quest z prostymi zadaniami, a kończy w dramatyczny sposób.

Misja “In Dreams” jest jedną z najlepszych fabuł w World of Warcraft. Zanim jednak gracze będą mogli przejść do tego questu, muszą wykonać kilka innych kroków. Pierwszym krokiem jest odnalezienie Tiriona, który wydaje się być zwykłym człowiekiem.

Odnalezienie Tiriona Fordringa

Gracze będą musieli najpierw zlokalizować i rozpocząć quest. Będąc we wschodnich Plaguelands, gracze powinni udać się nad rzekę Thondroril i podążać nią na północ. W końcu gracze zauważą mężczyznę i konia obok małego domu. Ten npc nazywa się Tirion Fordring. Na początku gracze będą musieli wykonać szereg prozaicznych zadań. Jednak po wykonaniu pierwszych trzech questów linia questowa stanie się interesująca. Na północ od domu Tiriona gracze znajdą karczowniki, plagi i ogary/szalone ogary plagi.

Opowieść o Tirionie Fordringu

Po wykonaniu trzech początkowych questów Tirion wyjawi swoją prawdziwą tożsamość. W skrócie, Tirion został wygnany z Sojuszu i zmuszony do opuszczenia swojego jedynego dziecka i żony. W okrutnym zrządzeniu losu, jego syn Taelan dołączył do Szkarłatnej Krucjaty, opisywanej jako aberracja Zakonu Srebrnej Ręki. Zadaniem gracza jest przekonanie Taelana do opuszczenia Szkarłatnej Krucjaty.

O zapomnianych wspomnieniach

Następny krok w zadaniu zaprowadzi graczy do Undercroft, gdzie będą musieli odzyskać młot Tiriona. Młot znajduje się w stercie ziemi obok “grobu” Tiriona. Kiedy gracze spróbują przeszukać grób, pojawi się czterech wrogów. Złodzieje z krypty mogą być trudni do pokonania, więc gracze mogą potrzebować pomocy w tym zadaniu. Po pokonaniu Mercutio Filthgorger upuści młot. Gracze będą musieli wrócić do Tirionu.

Następnie gracze będą musieli udać się do Northdale i odzyskać utracony honor Taelan. Można go znaleźć w jednym z jezior w Nothdale obok zamkniętej skrzyni. Po zwróceniu utraconego honoru, Tirion poleci graczom, aby poszukali portretu rodzinnego w Caer Darrow. Po przejściu przez most w Caer Darrow, gracze powinni natychmiast skręcić w lewo i podążać ścieżką, aż dotrą do czegoś, co wydaje się być dwoma opuszczonymi budynkami. W domu po prawej stronie gracze odkryją ducha kobiety. Duch ten to nikt inny jak Renfrey, artystka, która narysowała portret Tiriona i jego rodziny.

O miłości i rodzinie

Zadanie staje się coraz trudniejsze, gdy Renfrey poleca graczom udać się do Stratholme, gdzie znajduje się obraz. Gracze będą musieli wkroczyć do Szkarłatnej Cytadeli i dotrzeć do ostatniego pomieszczenia w lochu. Zamiast podążać za dywanem i iść w prawo w ostatnim pomieszczeniu, gracze powinni skierować się do pokoju po lewej stronie. Po wejściu do środka, gracze muszą skręcić w prawo i kliknąć na portret dwóch księżyców. Portret ten da graczom przedmiot questu “Of Love And Family”. Ponownie musisz wrócić do Tirionu, aby wykonać kolejne kroki w zadaniu.

W snach

Tirion poleci graczom odnalezienie Myrandy The Hag, aby zdobyć przedmioty dla Taelan. Myrandę znajdziesz w Sorrow Hill, które znajduje się na południe od Andorhal. Myranda przemieni postać w szkarłatnego żołnierza. Następnie gracze mogą w przebraniu udać się do Hearthglen. Następnie gracze powinni udać się do Mardenholde Keep i porozmawiać z Taelan. Po zbadaniu artefaktów, Taelan zaatakuje i zabije czterech swoich ochroniarzy. Taelan oprzytomnieje, a gracze będą musieli pomóc mu w walce z Szkarłatnymi Wartownikami i opuścić zamek. Gracze powinni pozwolić Taelanowi walczyć przez większość czasu, ponieważ ma on dużo zdrowia.

Walka z Isillienem

Podczas opuszczania Hearthglen, Taelan natknie się na Isilliena, który ma za zadanie zabić Taelana. Isillien i jego strażnicy będą walczyć z Taelanem jeden po drugim. Na koniec walki Isillien zabije Taelana. Niestety, gracze nie będą mogli pomóc Taelanowi podczas walki. Po jego zabiciu, Isillien ruszy za graczami, którzy będą musieli się bronić. Gracze mogą rzucić się na wroga, jeśli grają solo, lub załatwić go z przyjaciółmi. Zaraz po zakończeniu walki pojawi się Tirion Fordring. Gdy Tirion się pojawi, Isillien skupi się na walce z nim. Gracze będą w stanie zadawać obrażenia i pokonać Isilliena z pomocą Tiriona. Po rozmowie z Tirionem, zaoferuje on kilka nagród do wyboru:

  • Mark Of Fordring
  • Ozdobny napierśnik z adamantium
  • Całun Wygnańca (Shroud of the Exile)
  • Mieniący się Platynowy Młot Wojenny
  • Pieczęć Fordringa (fordring’s seal)

Każda z nagród jest przydatna dla danej klasy, a gracze będą mieli co najmniej jeden przedmiot, który mogą wyposażyć w grze. Linia questowa Fordring to niesamowita historia, która zaczyna się od prostych zadań, a kończy epicką bitwą pomiędzy byłymi rywalami. Quest to opowieść o intrydze, tragedii i odkupieniu. Ukończenie każdego etapu questu może zająć kilka godzin, ale gracze nie będą tego żałować. W World of Warcraft, Tirion odzyskuje swój tytuł jako Najwyższy Lord Zakonu Srebrnej Dłoni. W dalszej części fabuły Tirion pokonuje samego Króla Lichów. Linia questowa Fordring przypomni graczom, jak wielkie znaczenie może mieć opowiadanie historii w grach wideo.

Previous Wieża czy system stereo? Jaki sprzęt kupić do domu?
Next Aparat na jednego zęba - czy się da?

Może to Ci się spodoba

Dermapen – Czy warto?

Dermapen to urządzenie przypominające długopis. Jest lekkie i przenośne, ale przy tym bardzo skuteczne. Ten zabieg kosmetologiczny ma na celu wyraźne odmłodzenie skóry i usunięcie rozstępów. Może być również stosowany

Wieża czy system stereo? Jaki sprzęt kupić do domu?

Kto nie chciałby mieć w domu dobrego sprzętu audio? Jeśli nie jesteśmy wytrawnymi audiofilami, to dokonanie właściwego wyboru może być trudne. Co kupić? Małą wieżę, czy zestaw stereo z głośnikami

Wspólne przedsięwzięcie policji małopolskiej i holenderskiej

W dniach od 05 do 17 czerwca 2017 roku, realizując umowę o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, a Komendą Główną Policji w Hadze, dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Aparat na jednego zęba – czy się da?

Ortodoncja to dział stomatologii zajmujący się leczeniem wad rozwojowych zębów i szkieletu szczękowo-twarzowego. Nierówne zęby i nierówności w uzębieniu mogą również negatywnie wpłynąć na twój wygląd. Dzięki leczeniu ortodontycznemu można

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź